Otevíráme novou družinu benjamínků pro děti ve věku 4 – 6 let

3 září, 2017 in Aktuality

Ve Slaném, ve skautském středisku Modrý kruh, se otevírá nová družina benjamínků. Je to družina pro děti, které jsou ve věku od 4 do 6 let. Schůzky budou každý týden v pátek od 15:00 do 17:00. Budeme si s dětmi povídat o přírodě, chodit na procházky, hrát hry, poznávat kytičky a stromy a učit se různé písničky. Dále půjdeme jednou za dva měsíce na výpravu – celodenní výlet.
Kdy: každý pátek od 15:00 do 17:00
Kde: skautský „Domeček“ – nachází se na této adrese, Na Sadech 1389,Slaný.
Za kolik: cca 700 Kč za celý rok
S kým: vedoucí družiny bude Zuzana Sušánková – dlouholetá skautka, která v současné době pracuje v lesní mateřské školce a Růžena Štanclová – pedagožka a vedoucí zájmových kroužků pro děti. Jsme obě dvě studentky VŠ.

Pokud byste měli zájem své dítko přihlásit, napište nám na mail benjaminci.slany@email.cz, abychom předběžně věděly, jaký by byl zájem. Kapacita je 10-15 dětí.

První informační schůzka s rodiči bude 8.9. v 15:00 v „Domečku“,  kde se budete moci zeptat na věci, které by Vás zajímaly.

Těšíme se na Vás, Zuzka a Růža