You are browsing the archive for Oddíly.

5. oddíl benjamínků Liščata

22 července, 2023 in Oddíly, SlideShow

IMG_20200707_153950

Z tábora v roce 2020

Schůzky (kluci a holky 5–7 let) máme každý pátek v čase od 16 do 18 hodin – v listopadu až březnu v klubovně Domeček na Sadech a v ostatních měsících v klubovně Černá bašta (vchod z ulice Na Hradbách). Mapa

Čas schůzek se snažíme mezi roky držet stejný, ale potvrdit jej můžeme až začátkem školního roku, kdy už máme naše školní rozvrhy. Aktuální informace budou vždy zaslané mailem.

Informace pro zájemce
V oddíle se snažíme mít podobný počet kluků a holek. Na nadcházející školní rok máme zpravidla všechna místa obsazená. Kapacita oddílu je bohužel omezená prostory, nedostatkem vedoucích (zejména v navazujících věkových kategoriích) a kapacitou oddílů v navazujících věkových kategoriích.

V případě zájmu vás zařadíme na čekací listinu a ozveme se vám, jakmile se uvolní místo. V žádosti o zařazení na čekací listinu uveďte, prosím, datum narození Vašeho dítěte – stačí měsíc a rok.

Stav volných míst (aktualizováno 6.1.2024)
Pro kluky máme volná místa až v roce 2026/27. Pokud chcete přihlásit do skauta syna, který se narodil před 1. zářím 2020, obraťte se prosím rovnou na vedoucí vlčat (1. nebo 3. oddíl). 

Pro holky máme volná místa až v roce 2025/26. Pokud chcete přihlásit do skauta dceru, která se narodila před 1. zářím 2019, obraťte se prosím rovnou na vedoucí světlušek (2. oddíl). 

email: benjaminci.slany@skaut.cz

Vedoucí oddílu: Jan Kimr
Zástupce vedoucího oddílu: Šimon Tesař

Přátelé, bývalí členové, příznivci skautingu, rodiče …

10 prosince, 2020 in Aktuality, Oddíly

Slánské skautské středisko, stejně jako hodně jiných, není schopno se současným počtem vedoucích a dospělých členů (dobrovolníků) plně pokrýt požadavky na přijímání nových členů.

Obracíme se proto na Vás, zda by se našel, ideálně z řad bývalých členů, rodičů nebo jejich známých, někdo, komu je sympatické to, co děláme a chtěl by nám s tím pomoci. To, co nás nyní trápí asi nejvíce, je nedostatek vedoucích zejména pro zajištění vedení 2. oddílu skautek Modrá dvojka (věková kategorie 11-15 let). Moc nám pomůže kdokoliv, kdo by byl ochotný ze začátku jen asistovat při vedení schůzek nebo akcí. Není nutné mít pedagogické vzdělání nebo dlouholetou praxi, know-how a zázemí máme, potřebujeme jen někoho s dobrým srdcem, ochotných rukou a vlídným slovem. Pokud to z časových důvodů u Vás nepřichází v úvahu, ale máte třeba šikovné ruce, budeme moc rádi i za jinou, méně časově náročnou výpomoc, třeba při správě našich kluboven nebo tábořiště.

Moc Vám děkujeme za jakoukoli odezvu