Přátelé, bývalí členové, příznivci skautingu, rodiče … s.o.s.

Září 6, 2019 in Aktuality, Oddíly, SlideShow

Slánské skautské středisko, stejně jako hodně jiných, v současnosti není schopno plně pokrýt požadavky na přijímání nových členů. (Benjamínci a 3. oddíl Stopaři si dokonce zavedli čekací listiny). Problém je v tom, že se současným počtem vedoucích a dospělých členů (dobrovolníků) nejsme schopni dále zvyšovat počet dětí v některých oddílech.

Obracíme se proto na Vás, zda by se našel, ideálně z řad bývalých členů, rodičů nebo jejich známých, někdo, komu je sympatické to, co děláme a chtěl by nám s tím pomoci. To, co nás nyní trápí asi nejvíce, je nedostatek vedoucích zejména pro zajištění vedení Benjamínků a 7. roje světlušek. Moc nám pomůže kdokoliv, kdo by byl ochotný ze začátku jen asistovat při vedení schůzek nebo akcí. Není nutné mít pedagogické vzdělání nebo dlouholetou praxi, know-how a zázemí máme, potřebujeme jen někoho s dobrým srdcem, ochotných rukou a vlídným slovem. I pokud určitě víte, že to třeba z časových důvodů u Vás nepřichází v úvahu, ale máte třeba šikovné ruce, budeme moc rádi i za jinou výpomoc, třeba při správě našich kluboven nebo tábořiště.

Moc Vám děkujeme za jakoukoli odezvu