Přátelé, bývalí členové, příznivci skautingu, rodiče …

10 prosince, 2020 in Aktuality, Oddíly

Slánské skautské středisko, stejně jako hodně jiných, není schopno se současným počtem vedoucích a dospělých členů (dobrovolníků) plně pokrýt požadavky na přijímání nových členů.

Obracíme se proto na Vás, zda by se našel, ideálně z řad bývalých členů, rodičů nebo jejich známých, někdo, komu je sympatické to, co děláme a chtěl by nám s tím pomoci. To, co nás nyní trápí asi nejvíce, je nedostatek vedoucích zejména pro zajištění vedení 2. oddílu skautek Modrá dvojka (věková kategorie 11-15 let). Moc nám pomůže kdokoliv, kdo by byl ochotný ze začátku jen asistovat při vedení schůzek nebo akcí. Není nutné mít pedagogické vzdělání nebo dlouholetou praxi, know-how a zázemí máme, potřebujeme jen někoho s dobrým srdcem, ochotných rukou a vlídným slovem. Pokud to z časových důvodů u Vás nepřichází v úvahu, ale máte třeba šikovné ruce, budeme moc rádi i za jinou, méně časově náročnou výpomoc, třeba při správě našich kluboven nebo tábořiště.

Moc Vám děkujeme za jakoukoli odezvu