V období listopad 2010 až duben 2011 proběhla rekonstrukce skautského Domečku Na Sadech

1 května, 2011 in Aktuality

Na rekonstrukci skautského Domečku Na Sadech se nám podařilo získat finanční příspěvek od Královského města Slaný a s pomocí Obecně prospěšné společnosti Přemyslovské střední Čechy i dotaci EU z Fondu pro obnovu venkova.

Podle návrhu Ing. arch. Martina Zajíčka, bývalého skauta, jsme nechali vyměnit třídílná okna za dvojice jednoduchých oken tak, jak to bylo zakresleno v původním projektu Domečku z roku 1946, nechali jsme zazdít nevyužívanou verandu a nefunkční okenice nahradili bezpečnostní fólií na sklech. Opravu pak završila nová béžová omítka s tmavým soklem a nové oplocení pozemku. Také jsme zrušili drahé elektrické ústřední topení a nechali instalovat nová krbová kamna do největší klubovny (postupně vybavíme těmito kamny i další dvě klubovny)

Nové vymalování kluboven a úklid si pak již provedli sami členové jednotlivých oddílů.